Klub Bezpiecznego Puchatka 2017

• Gru 05 / 2017
  • Możliwość komentowania Klub Bezpiecznego Puchatka 2017 została wyłączona

Klub Bezpiecznego Puchatka 2017

Współczesny świat oprócz wielu możliwości rozwoju, niesie ze sobą zagrożenia, których skala jeszcze kilka lat temu była zupełnie inna. Na bezpieczeństwo dzieci czyha wiele zagrożeń: podczas drogi do szkoły, w szkole, w domu czy w czasie zabawy. Ważnym elementem jest więc rozwaga dzieci – uświadomienie im rozmaitych niebezpieczeństw oraz nauczanie, jak ich unikać i jak postępować w razie ich zaistnienia. Dlatego też w dniach 8.XII; 15.XII.2017r.; 5.I; 12.I; 19.I; 26.I.2018r. dzieci z klas pierwszych będą uczestniczyć w  programie edukacyjnym  „Klub Bezpiecznego Puchatka”, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawiania bezpieczeństwa najmłodszych.

Program przygotowany jest przez firmę Maspex oraz markę Puchatek wraz z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji i nauczycielami. Patronat honorowy sprawuje Komendant Główny Policji oraz Kuratorium Oświaty. Zajęcia w naszej szkole poprowadzą panie Monika Kokor, Dorota Michałowicz i Anna Mucha.