Kiermasz Świąteczny

• Gru 27 / 2017
  • Możliwość komentowania Kiermasz Świąteczny została wyłączona

Kiermasz Świąteczny

W niedzielę (17.12) odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców. Jego celem było zebranie środków finansowych na zakup szafek dla uczniów.

W Sali gimnastycznej można było zakupić ciasta, ozdoby świąteczne, stroiki itp.

Podczas Kiermaszu kwestę prowadzili wolontariusze z Oddziału Onkologicznego w Prokocimiu.

Swój spektakl p.t. „Sen Aniołów” przedstawiła grupa teatralna przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Skawinie oraz spektakl  p.t. „Najpiękniejszy prezent” grupa  teatralna „Eden”.

Z ciepłym przyjęciem spotkały się występy karaoke w których udział wzięła m.in. Dyrekcja Szkoły, nauczyciele, rodzice, dzieci oraz przybyli goście. Zaśpiewano również kolędę w języku japońskim.

Kiermasz okazał się kolejnym wspaniałym wydarzeniem w murach Naszej Szkoły.