Kiermasz Bożonarodzeniowy

• Gru 06 / 2017
  • Możliwość komentowania Kiermasz Bożonarodzeniowy została wyłączona

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy w niedzielę 17.12.2017 o godz. 9.30 – 14.30.

W programie:

– występy grup teatralnych:

+ Eden spektakl p.t. „ Najpiękniejszy prezent”

+ Środowiskowy Dom Samopomocy spektakl p.t. „Sen anioła”

– stanowiska praktycznego działania:

+ Malowanie odlewów gipsowych

+ Tworzenie stroików świątecznych

+ Pieczenie i ozdabianie pierników

+ Tworzenie ozdób choinkowych

+ Ozdabianie drewnianych gwiazdek metodą decoupage

Podczas kiermaszu będą sprzedawane ciasta, ozdoby choinkowe wykonane przez uczniów naszej szkoły oraz anioły produkowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy.

Będzie też prowadzona zbiórka (sprzedaż kubków i koszulek z  logo akcji) na rzecz IV edycji akcji „Paczka na Gwiazdkę” dla dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii, Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych i innych Oddziałów Szpitala w Krakowie- Prokocimiu

Więcej informacji na stronie: www.listydom.pl

Cały dochód ze sprzedaży wytworów świątecznych wykonanych przez naszych uczniów przeznaczony będzie na zakup szafek dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wsparcia akcji charytatywnych na rzecz naszej szkoły oraz innych potrzebujących.