:::: MENU ::::

Karnawał 2007 r.

  • Sty 15 / 2007
  • Możliwość komentowania Karnawał 2007 r. została wyłączona
Aktualności

Karnawał 2007 r.

” Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
Trzynastego każda droga jest prosta…”
Te słowa znanej piosenki zamieniliśmy w SSP nr 4 w rzeczywistość, ponieważ to właśnie 13 stycznia 2007 roku wszyscy uczniowie klas od „0” do 3 bawili się na wielkim i wspaniałym Balu Karnawałowym. Kolorowe i baśniowe stroje, baloniki, wstążki, gwiazdy z kolorowego papieru, a to wszystko przyprawione do smaku wspaniałą muzą. Mieszanka współczesnej muzyki tanecznej z niezapomnianymi przebojami lat 70’ i 80’ wycisnęła z naszych maluchów siódme poty. Całość zabawy osnuta była na wątku czterech pór roku, w zabawę wplecione były konkursy powiązane tematycznie z poszczególnymi porami, które pozwalały dzieciom na złapanie oddechu oraz wykazanie się swoją wiedzą i umiejętnościami.
Pierwsza swoje klimaty nastrajała jesień w rolę, której wcieliła się
p. Magdalena Jastrzębska, następnie jak to w trakcie roku bywa, chłodem zawiała zima w osobie p. Jadwigi Rajcy. W kolejnej odsłonie ciepło i kwiaty przyniosła wiosna, za którą przebrała się p. Agnieszka Myślak, a na koniec słońce, zabawę
i wakacyjne klimaty nastrajało lato w osobie p. Anny Pietras. Pani Ania zakończyła zabawy wspaniałym wakacyjnym pociągiem integracyjnym, w którym rolę honorowego maszynisty pełniła Klaudia Nowak z klasy 2B.
W trakcie zabawy wszyscy mieli szansę zregenerować siły przy ciastach upieczonych przez rodziców oraz uzupełnić „elektrolity” soczkami lub wodą mineralną. Na koniec zabawy, zaraz po wycieczce wakacyjnym pociągiem, wszystkie dzieci dostały nagrody w postaci cukierków i czekoladek, bo przecież wszyscy zajęli w konkursach najwyżej punktowane, pierwsze miejsca.
Jak wiadomo, dzieci najlepiej się bawią, gdy nie czują na sobie „ciężaru” nauki i szkoły, jaki więc może być lepszy dzień na bal karnawałowy niż pierwszy dzień ferii zimowych? A jak ferie, to wiadomo – luz, zabawa, wolny czas.

Top