:::: MENU ::::

Już po raz drugi nasi wolontariusze kwestowali w 28 Finale WOŚP ,,WIATR W ŻAGLE”

  • Sty 13 / 2020
  • Możliwość komentowania Już po raz drugi nasi wolontariusze kwestowali w 28 Finale WOŚP ,,WIATR W ŻAGLE” została wyłączona
Aktualności

Już po raz drugi nasi wolontariusze kwestowali w 28 Finale WOŚP ,,WIATR W ŻAGLE”

 

     

          Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Solidarni z ideą Jurka Owsiaka, z wielkim zaangażowaniem kwestowali na ulicach Wieliczki i okolic! 

W tym roku środki uzyskane w akcji będą przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. ,,Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak: chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia…” – powiedział Jerzy Owsiak. 

            Naszym wolontariuszom dziękujemy za ich wielkie serca i uśmiech, który nie znikał im z twarzy oraz za znaczną kwotę!!!

Top