:::: MENU ::::

Jedwabnym szlakiem do Chin, czyli poranek muzyczny w bibliotece szkolnej

  • Paź 12 / 2019
  • Możliwość komentowania Jedwabnym szlakiem do Chin, czyli poranek muzyczny w bibliotece szkolnej została wyłączona
Aktualności

Jedwabnym szlakiem do Chin, czyli poranek muzyczny w bibliotece szkolnej


     Poniedziałkowy poranek, 7 października 2019 roku, był w naszej bibliotece wyjątkowy. Gościliśmy bowiem muzyków z Filharmonii Krakowskiej, którzy zabrali naszych uczniów w niezwykłą podróż. Wyprawę rozpoczęliśmy od Bułgarii, a następnie przez Turcję, Armenię i Indie udaliśmy się do tajemniczych Chin. Towarzyszyły nam opowieści artystów przeplatane muzyką ludową i tańcami przedstawianych krajów.
Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli występ krakowskich muzyków. Poranek z filharmonią był pierwszym z cyklu ośmiu koncertów edukacyjnych zaplanowanych na ten rok szkolny.

Małgorzata Jastrzębska, Alicja Pankiewicz

 

Top