Jasełka 2011 r.

• Gru 15 / 2011
  • Możliwość komentowania Jasełka 2011 r. została wyłączona

Jasełka 2011 r.

Dnia 22 grudnia b.r. w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów z klas trzecich. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię narodzin Chrystusa, tym razem w innowacyjnej odsłonie. Najpierw młodzi aktorzy z teatru cieni, przy wtórze muzyki klasycznej, przeprowadzili publiczność przez wydarzenia z Rajskiego Ogrodu. Potem radosne okrzyki wbiegających na scenę dzieci odsłoniły przed publicznością rąbek Tajemnicy Zbawienia. Anielskie kolędowanie i pastorałki podśpiewywane przez zgromadzonych pasterzy roznieciły żar pragnienia ludzkich serc, gotowych na oddanie hołdu nowo narodzonemu Dzieciątku. Składaniu życzeń i śpiewaniu kolęd, nie było końca… i w tym świątecznym nastroju pożegnaliśmy się do Nowego Roku.