:::: MENU ::::

Jak nie czytam, jak czytam

  • Cze 10 / 2018
  • 0
Aktualności

Jak nie czytam, jak czytam

8 czerwca 2018 r. odbyła się kolejna edycja najpopularniejszej w Polsce akcji czytelniczej  pt. „Jak nie czytam, jak czytam”, której celem było przede wszystkim promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, ale także próba pobicia rekordu czytania w jednym momencie.

Do tego wielkiego przedsięwzięcia przyłączyli się uczniowie klas piątych i siódmych Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. E. J. Jerzmanowskiego w Wieliczce, którzy o godzinie 10.00 rozpoczęli wielkie czytanie na dziedzińcu Muzeum Żup Krakowskich. Miejsce to wybrane zostało nie bez kozery, gdyż jest ono nie tylko charakterystyczne, ale także znane każdemu wieliczaninowi. Wszyscy uczniowie wyposażeni w książki oddawali się przez godzinę swojej ulubionej lekturze. Było nam niezmiernie miło móc włączyć się w tak fantastyczną akcję!

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego przedsięwzięcia w galerii szkoły oraz do śledzenia informacji na temat rekordu na stronie https://czytamy.org/.

E. Czechowska

E. Ryznar

Zostaw komentarz

Top