:::: MENU ::::

JAK NAUCZYĆ SWOJE DZIECKO SIĘ UCZYĆ? – warsztaty

  • Cze 03 / 2017
  • 0
Aktualności

JAK NAUCZYĆ SWOJE DZIECKO SIĘ UCZYĆ? – warsztaty

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów uczniów klas trzecich i czwartych na spotkanie szkoleniowe prowadzone przez Europejski Instytut Edukacji „ENGRAM” na temat zasad efektywnego uczenia się. Przekroczenie etapu edukacyjnego między klasą III i IV jest bardzo trudnym okresem dla naszych dzieci. Muszą przystosować się do innego systemu nauczania. Spotkanie ma na celu wzbogacenie wiadomości i umiejętności dorosłych, tak aby jak najskuteczniej mogli pomagać swojemu dziecku.

Spotkanie odbędzie się w czwartek  8 czerwca o godz. 18.00.

CELE:

  • nabycie wiedzy i rozwój umiejętności w zakresie stosowania podstawowych metod skutecznego uczenia się u swojego dziecka,
  • zdobycie umiejętności zachęcania dziecka do współpracy i do samodzielności.

Poruszane zagadnienia:

  • Jak rozpoznać style uczenia się i jak je dostosować do Twojego dziecka?
  • Techniki pamięciowe dla dzieci – jak je stosować?
  • Jak motywować dzieci i zachęcić je do nauki?

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Top