Impreza patriotyczno-sportowa

• Lis 20 / 2017
  • Możliwość komentowania Impreza patriotyczno-sportowa została wyłączona

Impreza patriotyczno-sportowa

Jak co roku z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości Uczniowski Klub Sportowy „Gimnazjon” zorganizował w naszej szkole imprezę patriotyczno-sportową.

Uroczystości rozpoczęto odśpiewaniem wszystkich zwrotek hymnu narodowego a następnie odbył się koncert pieśni legionowych w wykonaniu uczniów z naszej Szkoły pod kierownictwem p. Magdy Baran, w którym uczestniczyła cała zgromadzona publiczność.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się rozgrzewka przygotowująca dzieci i dorosłych do różnorodnych konkurencji. Dzieciaki w zmaganiach sportowych były niestrudzone i pewnie impreza mogłaby trwać jeszcze dłużej ale końcówka należała do dorosłych. Impreza zakończyła się tradycyjnym przeciąganiem liny, w którym uformowano dwie drużyny kobiece i dwie męskie. Zmagania kobiet wygrała drużyna AWF, honor „reszty świata” uratowali mężczyźni.

Już dziś zapraszamy wszystkich w przyszłym roku!

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/Impreza-patriotyczno-sportowa