I Ty możesz zostać  św. Mikołajem!

• Gru 06 / 2017
  • Możliwość komentowania I Ty możesz zostać  św. Mikołajem! została wyłączona

I Ty możesz zostać  św. Mikołajem!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Pomagać innym to najbardziej szczytny cel jaki można sobie postawić, dlatego też, rodzice wraz z uczniami klasy 4d i 4e włączyli się w akcję „I Ty możesz zostać  św. Mikołajem”, organizując zbiórkę świątecznych prezentów.  Zebrane  maskotki,  przybory szkolne,  gry planszowe  oraz książki , trafiły do  Fundacji Uniwersyteckiego Szpitala  Dziecięcego w Krakowie, która przekaże je małym pacjentom z dwóch wybranych oddziałów szpitalnych. Ponadto dzieci samodzielnie wykonały  świąteczne kartki,  które zostały dołączone do mikołajowych paczek. Dziękujemy wszystkim Rodzicom i doceniamy zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym, mamy nadzieję, że zainicjowane działanie będzie kontynuowane w kolejnych latach.

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/I-Ty-mo%C5%BCesz-zosta%C4%87-%C5%9Bw.-Miko%C5%82ajem!

M. Sznajder, T. Bętkowski