:::: MENU ::::

FINAŁOWA GALA ODBLASKOWA

  • Paź 30 / 2019
  • Możliwość komentowania FINAŁOWA GALA ODBLASKOWA została wyłączona
Aktualności

FINAŁOWA GALA ODBLASKOWA

W poniedziałek 28 października w naszej szkole miała miejsce finałowa Gala Odblaskowa, która to podsumowała akcję Odblaskowa Szkoła. Podczas gali zaprezentowali się uczniowie wszystkich klas „ O”,  którzy to przygotowali tematyczny występ, gdzie przekonywali widownię, że odblaski zwiększają bezpieczeństwo. Na koniec uroczystości dzieci zaprezentowały przed licznie zgromadzoną publicznością zaprojektowane przez siebie stroje w ramach Pokazu Odblaskowej Mody. Uczestnicy dzięki uprzejmości Rady Rodziców otrzymali odblaskowe gadżety. Podczas gali wszyscy uczniowie, również publiczność, musieli się wykazać znajomością zasad bezpiecznego poruszania się po drogach odpowiadając na zadawane przez prowadzącego zagadki i pytania. Ogromne podziękowania dla Pań, które przygotowały występ: Pani Magdzie Stryszowskiej, Pani Sabinie Gawędzie, Pani Klaudii Gorzkowskiej, Pani Joannie Pięcie oraz Pani Monice Pająk- Górskiej. Dziękujemy Panu Januszowi Łopuchowi, że w profesjonalny sposób poprowadził naszą galę oraz Pani Karolinie Gizie za koordynowanie projektu.

Top