Dzień Rodziny i Radości

• Cze 08 / 2014
  • Możliwość komentowania Dzień Rodziny i Radości została wyłączona

Dzień Rodziny i Radości

W dniu 30 maja 2014 r. na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik” przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 odbyła się cykliczna impreza rodzinna „Dzień Rodziny i Radości” z udziałem uczniów naszej szkoły, ich rodzin, członków środowiska lokalnego, samorządowych władz lokalnych oraz firm sponsorujących to przedsięwzięcie. Celem tegorocznej imprezy było oprócz zapewnienia doskonałej zabawy naszym dzieciom, wypracowanie funduszy dla ucznia naszej Szkoły Mateusza Biela chorego na miopatię wrodzoną. Pierwszym elementem programu artystycznego był występ klas Ic i Id z programem dedykowanym z okazji dnia mamy i taty, następnie wystąpiły małe baletnice, które przez cały rok ćwiczą na terenie naszej szkoły. Oprócz występów artystycznych, na terenie imprezy można było bawić się na wielu stanowiskach sportowych prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły, poskakać na dmuchanej zjeżdżalni, pożywić się i napoić na stoiskach gastronomicznych, które serwowały potrawy z grilla, ciasta i różne napoje. Można było również zakupić „Różę dla Mateuszka” wykonaną specjalnie na tę okazję przez wychowawczynię chłopca. Fani rozgrywek sportowych mogli przygotować się do tegorocznych Mistrzostw Świata w Siatkówce kibicując w meczu siatkówki – nauczyciele kontra rodzice. Dużo emocji wzbudzili motocykliści oraz symulacja akcji strażackiej. Dzieci mogły też nauczyć się udzielania pierwszej pomocy dzięki obecności Służby Maltańskiej. Podsumowując tegoroczną imprezę, jesteśmy pełni entuzjazmu i cieszymy się na to co czeka nas za rok. Cele imprezy zostały zrealizowane ze wspaniałym wynikiem gdyż udało się zebrać 10 tysięcy złotych. Dyrektor Szkoły składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie wszystkim sponsorom, nauczycielom, rodzicom i uczniom, którzy uczestniczyli w przygotowaniach oraz obchodach tegorocznego „Dnia Rodziny i Radości” w naszej wielickiej 4-ce zapraszając już wszystkich do udziału w przyszłorocznej imprezie.