:::: MENU ::::

Dzień Rodziny i Radości 2017

  • Cze 08 / 2017
  • 0
Aktualności

Dzień Rodziny i Radości 2017

Dzień Rodziny i Radości to połączenie celebracji wielkich rodzinnych uroczystości, tj. Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. W tym roku odbył się on pod hasłem „Zdrowa rodzina”. Boisko „Orlik” udekorowane było kolorowymi plakatami o tej tematyce. Jak co roku uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzinami, mogli bawić się  podczas festynu zorganizowanego przez Dyrekcję, Radę Rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Uroczystość  dedykowana była wszystkim tym, którzy sprawiają, że  każdy nowy dzień wypełniony jest przez miłość.  Aby uhonorować ogromną rolę, jaką pełni rodzina w życiu każdego z nas, organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Program artystyczny przygotowany przez klasy II skierowany był w szczególności do Rodziców. Montaż słowno – muzyczny zakończył się wspólnym tańcem wykonanym przez dzieci i rodziców, którzy z entuzjazmem uczyli się poszczególnych kroków. Na scenie zaprezentowali się także uczniowie klas IV – VI, którzy pod kierunkiem Pani Magdaleny Baran wykonali najnowsze hity muzyki popularnej.

Uroczystość została tak zorganizowana, aby umożliwić całym rodzinom wspaniałą, wspólną zabawę. Przygotowano konkurs na najliczniej przybyłą rodzinę czy największą ilość wierszy o tematyce zdrowotnej. Ponadto w trakcie trwania imprezy można było skorzystać z wielu stanowisk animacyjnych i sportowych, przejechać się na koniku, a  także odbyć pełną wrażeń podróż na motocyklu. Dla smakoszy przygotowane zostały stanowiska kulinarne, na których można było posilić się kiełbaską z grilla i pysznym, domowym ciastem. Uczniowie z Kółka Kulinarnego upiekli zdrowe  ciastka ze sprzedaży których dochód przeznaczyli na zieloną szkołę dla swojego kolegi. Jednak to nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych gości. Mogli oni również skorzystać z  zajęć i konkursów, zorganizowanych przez Ochotniczą Grupę Medyczną, wydoić krowę, zrobić zwariowane zdjęcie w fotobudce  oraz wziąć udział w loterii fantowej i licytacji. Najmłodsi mieli możliwość zabawy na dmuchańcach czy specjalnie zorganizowanym kąciku malucha.  Jedno jest pewne- nikomu nie mogło się nudzić!

Zwieńczeniem wieczoru był pokaz paralotni ze słodką niespodzianką dla dzieci.

 

Serdecznie dziękujemy  sponsorom i organizatorom, którzy sprawili, że Dzień Rodziny i Radości na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zostaw komentarz

Top