Dzień Rodziny i Radości

• Cze 02 / 2017
  • Możliwość komentowania Dzień Rodziny i Radości została wyłączona

Dzień Rodziny i Radości

Kolejny raz  w naszej szkole obchodzimy  „Dzień Radości i Rodziny”. Z tej okazji   2.06. 2017 r. od godziny 16.00 do 20.00 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Wieliczce odbędzie się festyn dla  uczniów, rodziców i nauczycieli i społeczności lokalnej.

W ramach obchodów tego dnia przewidziane są liczne atrakcje m. in

• Koncert naszych uczniów oraz występy dzieci z klas drugich,
  • Paralotnie z niespodzianką,
  • Stanowiska animacyjne i sportowe
  • Czynny udział Państwowej Straży Pożarnej, Policji oraz Ochotniczej Grupy Medycznej,
  • Stowarzyszenie Motocyklistów „Grupa Południe”,
  • Małopolskie Mustangi,
  • Przejażdżka na kucyku,
  • Lody Włoskie,
  • Wata cukrowa,
  • Dmuchańce oraz wiele ciekawych atrakcje

Zachęcamy Państwa do przybycia na piknik wraz z całymi rodzinami, zapewniamy miłą atmosferę i świetną zabawę. Podobnie jak w ubiegłych latach będzie można delektować się pysznymi domowymi ciastami, które przygotują mamy naszych wychowanków oraz zakupić kiełbaskę  z grilla.

Prosimy o upieczenie z każdej klasy trzech ciast i dostarczenie ich  w dniu festynu do sali  nr 15, od godziny 14. Ciasta należy pokroić na kawałki.

W tym dniu parking przy szkole będzie nieczynny. Prosimy o pozostawienie samochodów na parkingu przy kościele.

Serdecznie zapraszamy Dyrekcja Szkoły, Rada Rodziców oraz organizatorzy festynu.

plakat2 (1)