Dzień Radości i Rodziny 2022!

• Cze 09 / 2022
  • Możliwość komentowania Dzień Radości i Rodziny 2022! została wyłączona

Dzień Radości i Rodziny 2022!

Jak co roku boisko naszej szkoły zamieniło się w krainę zabaw dla dzieci, rodziców i nauczycieli. 3 czerwca podczas festynu „Dnia Radości i Rodziny” każdy miał okazję znaleźć rozrywkę dla siebie. Najmłodsi mogli skorzystać z „Kącika malucha”, w którym czekała moc atrakcji. Dla starszych zorganizowano liczne konkurencje sportowe z nagrodami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska animacyjne m.in. można było wykonać wakacyjną biżuterię,  zrobić tatuaż, warkoczyki, zagrać np. w gry planszowe, memory polsko – ukraińskie. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko fizyczno-chemiczne. Jak zawsze oblegane były dmuchane atrakcje do skakania. Ci, którzy chcieli troszeczkę ochłonąć mogli liczyć na polanie wodą przez strażaków, a przy okazji obejrzeć wóz strażacki i jego wyposażenie, a także napić się chłodnej lemoniady przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. W ramach akcji „Zaczytani na wakacje” można było dokonać zakupu na stoisku księgarni Tuliszków. Piknik uświetniły odbywające się na scenie występy klas pierwszych i drugich oraz niezwykłe pokazy taneczne i wokalne naszej młodzieży. Widownię zachwycała zręczność dzieci Oyama Karate. Mogliśmy również przyjrzeć się niezwykłym pokazom Hobby Horse i poznać zasady gry w futbol amerykański. Przy okazji każdy mógł zaspokoić głód i napełnić brzuszek kiełbaską z grilla, pysznymi ciastami, babeczkami o wymyślnych smakach.  „Dzień Radości i Rodziny” to nie tylko zabawa, ale również okazja do działalności dobroczynnej. Wszystkie fundusze, które udało się pozyskać podczas pikniku, zostaną przekazane najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły. Każdy mógł również wziąć udział w akcji DKMS i zgłosić się jako dawca szpiku kostnego.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie, zaś w szczególności pragniemy złożyć podziękowania sponsorom i organizatorom.

Do zobaczenia za rok!