Dzień nauczyciela

• Paź 14 / 2014
  • Możliwość komentowania Dzień nauczyciela została wyłączona

Dzień nauczyciela

Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody.

Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

14 października to wyjątkowy dzień w życiu społeczności szkolnej. Tego właśnie dnia obchodzimy Święto  Edukacji Narodowej, które staje się okazją do refleksji na temat pracy nauczycieli oraz innych pracowników szkoły, bez których jej funkcjonowanie nie byłoby możliwe.

Aby uświetnić obchody tego święta, uczniowie klas 4 C i D przygotowali  przedstawienie pt. „Z życia pewnej szkoły”.  Zaprezentowane scenki w zabawny sposób ukazywały codzienne życie uczniów i nauczycieli oraz pokazywały, jak różne punkty widzenia na temat nauki  mają edukujący i edukowani.

Zwieńczeniem uroczystości były życzenia składane pracownikom szkoły przez Panią Dyrektor Elżbietę  Chabik oraz przedstawicieli Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.