Dyżur wakacyjny w oddziale przedszkolnym

• Mar 29 / 2019
  • Możliwość komentowania Dyżur wakacyjny w oddziale przedszkolnym została wyłączona

Dyżur wakacyjny w oddziale przedszkolnym

W bieżącym roku szkolnym w naszym oddziale przedszkolnym dyżur wakacyjny odbędzie się w okresie od 24 czerwca do 28 lipca 2019 r.

Na dyżur wakacyjny przyjmowane są dzieci obojga czynnie pracujących rodziców/opiekunów prawnych, którzy w żaden sposób nie mogą zapewnić dziecku opieki.

Zgłoszenia na dyżur wakacyjny będą przyjmowane w sekretariacie Szkoły w dniach 08.04.2019 r. do 12.04.2019 r. w godzinach pracy sekretariatu.

W dniach od 24.04.2018 r. do 26.04.2018 r. będą podpisywane z rodzicami dzieci zgłoszonych na dyżur deklaracje potwierdzenia woli dotyczące korzystania z dyżuru.

Niepodpisanie deklaracji jest równoznaczne z rezygnacją z dyżuru.
Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu dzieci zgłoszonych ustala się plan pracy nauczycieli i pozostałych pracowników.

Dzieci z innych przedszkoli, w miarę wolnych miejsc, będzie można zgłaszać od 6 maja 2019 r.

Zasady przyjmowania dzieci do OP na wolne miejsca w czasie dyżuru wakacyjnego