:::: MENU ::::

Daj pluszaka dla dzieciaka

  • Sty 07 / 2019
  • 0
Aktualności

Daj pluszaka dla dzieciaka

Na początku grudnia, uczniowie klasy 5c wraz z wychowawczyniami: panią Klaudią Kozerą oraz z panią Anną Kobak wzięli udział w akcji „Daj pluszaka dla dzieciaka”. Była to zbiórka nowych i używanych zabawek, które zostały wysłane do dzieci w Kambodży. W akcję włączyli się również rodzice oraz wielu uczniów naszej szkoły. Takie połączenie sił sprawiło, że inicjatywa zakończyła się dużym sukcesem.

Uczniowie klasy 5c wraz ze swoimi rodzicami zbierali i przynosili różne zabawki. Były to przede wszystkim pluszaki, zarówno małe, jak i duże. Zostały wykonane specjalne plakaty zachęcające do wzięcia udziału w zbiórce. Dzięki temu, również uczniowie innych klas bardzo chętnie wsparli to przedsięwzięcie. Zebrano bardzo dużo zabawek, które zostały zawiezione na miejsce zbiórki w Krakowie, a następnie przetransportowane do Kambodży.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w takiej akcji i podzielić się zebranymi rzeczami z dziećmi z tak odległego kraju. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa przyczyni się do wywołania uśmiechu na ich twarzach. Cieszymy się, że mogliśmy dać im coś od siebie w tym szczególnym przedświątecznym okresie.

Uczniowie, Wychowawczynie i Rodzice
Klasa 5c

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/Daj-pluszaka-dla-dzieciaka

Zostaw komentarz

Top