:::: MENU ::::

Co to był za dzień!

  • Cze 16 / 2019
  • Możliwość komentowania Co to był za dzień! została wyłączona
Aktualności

Co to był za dzień!

Jak co roku boisko naszej szkoły zamieniło się w krainę zabaw dla dzieci, rodziców i nauczycieli. 7 czerwca podczas festynu „Dnia Radości i Rodziny” każdy miał okazję znaleźć rozrywkę dla siebie. Najmłodsi mogli skorzystać z „Kącika malucha”, w którym czekała moc atrakcji. Dla starszych zorganizowano liczne konkurencje sportowe z nagrodami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska animacyjne m.in. można było wykonać biżuterię, zagrać w gry narodów „novus” oraz gry zręcznościowe. Pobijano rekord w czytaniu.  Dla dziewczynek i ich matek czekał kącik małego wizażysty.

Jak  zawsze oblegane były dmuchane atrakcje do skakania. Ci, którzy chcieli troszeczkę ochłonąć, mogli liczyć na polanie wodą przez strażaków, a przy okazji obejrzeć wóz strażacki jego wyposażenie. Miłośnikom motoryzacji umożliwiono przejazdy zabytkowymi samochodami. W związku z tym na ulicach Krzyszkowic pojawiły się stara syrena i warszawa.

Piknik uświetniły odbywające się na scenie występy klas drugich. Niezwykłe pokazy grupy tanecznej Just Dance. Widownię zachwycała zręczność  dzieci z Gimnazjon i Oyama Karate. Mogliśmy również przyjrzeć się tresurze gołębi oraz niezwykłym pokazom psów ratowniczych, które pomimo upału chętnie oddawały się pieszczotom dzieci. Wszystkie występy uświetniały recitale naszych uczniów.

Przy okazji każdy mógł zaspokoić głód i napełnić brzuszek kiełbaską z grilla, pysznymi ciastami, babeczkami  o wymyślnych smakach i nazwach przygotowanymi przez nasze koło kulinarne, sokami wyciskanymi ze świeżych owoców oraz owocowymi szaszłykami na stoisku „retro gruszek”

„Dzień Radości i Rodziny” to nie tylko zabawa, ale również okazja do działalności dobroczynnej. Wszystkie fundusze, które udało się pozyskać podczas pikniku, zostaną przekazane najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły. Każdy mógł również wziąć udział w akcji DKMS i zgłosić się jako dawca szpiku kostnego.                   

Serdecznie dziękujemy sponsorom i organizatorom. Do zobaczenia za rok!

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/Dzie%C5%84-Rado%C5%9Bci-i-Rodziny-2019

Top