:::: MENU ::::

Brawo Mariola i delfinki!

  • Gru 15 / 2007
  • Możliwość komentowania Brawo Mariola i delfinki! została wyłączona
Aktualności

Brawo Mariola i delfinki!

Dzieciaki zrobiły Cersanitowi fantastyczny mikołajkowy prezent z okazji piątej, jubileuszowej edycji Delfinkowego Konkursu Plastycznego!!!
Do siedziby firmy Cersanit w Kielcach, napłynęło ponad 1200 prac z 400 szkół podstawowych województwa małopolskiego!!! Dziesięcioosobowe Jury obradowało kilka godzin … i miało poważny problem z wybraniem tych najlepszych. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród wszystkim Laureatom odbyło się podczas uroczystości, dnia 10 grudnia 2007, w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” w Krakowie.
Jednym z trzech laureatów, którzy otrzymali pierwszą nagrodę, była Mariola Zdziech, uczennica Samorządowej Szkoły Podstawowej nr.4 w Wieliczce. Mariola dostała piękny rower górski, a szkoła remont łazienki sponsorowany przez firmę Cersanit. Gratulujemy !!!
Dodatkową nagrodą dla wszystkich małych artystów, którzy przybyli na Krakowską Galę był spektakl Teatru Lalki i Aktora „ Parawan ”- Bajka J.CH. Andersena „Słowik”. Dzieci doskonale bawiły się podczas przedstawienia, śledząc uważnie losy tytułowego Słowika oraz innych bohaterów starej baśni …

Top