:::: MENU ::::

Blog Czwórkowych Moli Książkowych – ruszamy!

  • Paź 09 / 2017
  • 0
Aktualności

Blog Czwórkowych Moli Książkowych – ruszamy!

W ubiegłym roku szkolnym powstał czytelniczy blog naszej szkoły, na którym publikowane są informacje o ciekawych książkach godnych polecenia oraz relacje z takich wydarzeń jak Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. W tym roku otrzymał on nową nazwę – Blog Czwórkowych Moli Książkowych. Znajdziecie go na stronie internetowej naszej szkoły. Autorami wpisów są głównie uczniowie, którzy dzielą się ze swoimi koleżankami i kolegami wrażeniami z przeczytanych książek. Ponadto każdy może skomentować zamieszczone teksty.

Oprócz tego w naszej szkole wydawany jest dwumiesięcznik „4NEWS”, na łamach którego członkowie kół: dziennikarskiego oraz polonistycznego publikują wywiady, sprawozdania z życia szkoły, recenzje książek, filmów, spektakli teatralnych, swoje komiksy oraz teksty literackie. Do pisania tekstów zarówno na bloga, jak i do szkolnego czasopisma zachęcamy Wszystkich, którzy lubią czytać, są ciekawi świata oraz mają lekkie pióro. Teksty możecie nadsyłać na adres dorota_machno@interia.pl do pani Doroty Machno, która zajmuje się redakcją „4NEWS”, bloga czytelniczego oraz prowadzi koło dziennikarskie i polonistyczne. Najlepsze teksty zostaną opublikowane. Przypominamy, że wszystkie numery czasopisma „4NEWS” możecie przeczytać w wersji elektronicznej na stronie internetowej szkoły. Zachęcamy Was do czytania, pisania, przeprowadzania wywiadów!

Dorota Machno, redakcja „4NEWS” oraz Czwórkowe Mole Książkowe

Zostaw komentarz

Top