Bal karnawałowy

• Lut 01 / 2018
  • Możliwość komentowania Bal karnawałowy została wyłączona

Bal karnawałowy

Dnia 27.01.2018 r. po raz kolejny w naszej Szkole odbył się Bal Karnawałowy. Wzięły w nim udział dzieci z klas 0 – III, wychowawcy oraz Rodzice. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Uczestnicy balu przybyli przebrani w piękne kolorowe, fantazyjne stroje.

Kiedy rozbrzmiały pierwsze takty muzyki, dzieci z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Zabawa urozmaicona była ciekawymi konkursami i animacjami prowadzonymi przez zespół muzyczny. W trakcie balu przewidziano przerwę na słodki poczęstunek.

Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie strojów oraz słodkich przekąsek, a Rodzicom dzieci z Oddziałów Przedszkolnych również za pomoc w przygotowaniu i dekorowaniu sali gimnastycznej.  Do zobaczenia za rok.