:::: MENU ::::

Bal karnawałowy

  • Lut 03 / 2020
  • Możliwość komentowania Bal karnawałowy została wyłączona
Aktualności

Bal karnawałowy

W dniu 25.01.2020 roku w szkole odbył się bal karnawałowy, w którym wzięły udział wszystkie klasy 0-3. Kreatywność najmniejszych nie znała granic, co dało się zauważyć w przepięknych strojach, rekwizytach
i charakteryzacjach dzieci. Widać, że zarówno one, jak i rodzice ciężko się napracowali.
Wspólne tańce prowadził zaproszony DJ i wychowawcy klas, dlatego nie dało się stać w miejscu, wszyscy zostali nagrodzeni słodkościami za taneczne wyczyny. Znaleźli się również przebrani nauczyciele i rodzice, oni również bawili się nie mniej ochoczo.
Zabawę przygotowali zarówno nauczyciele, jak i rodzice z dziećmi, poprzez pieczenie ciast, przyniesienie smakołyków i pomoc w dekorowaniu sali. Dmuchanie balonów to nie lada wyzwanie. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w zorganizowaniu tego dnia.

Top