Babeczkowa pomoc!

• Cze 10 / 2019
  • Możliwość komentowania Babeczkowa pomoc! została wyłączona

Babeczkowa pomoc!

Już po raz drugi w Dniu Rodziny i Radości odbyła się w naszej szkole akcja sprzedaży babeczek. Dzięki inicjatywie i uprzejmości Koła Kulinarnego (pod opieką pani E. Czechowskiej oraz pani M. Drozdek), które było pomysłodawcą akcji po zakup babeczek ustawiła się ogromna kolejka. Wsparcie Samorządu Uczniowskiego oraz pomoc chętnych rodziców zaowocowało różnorodnością i obfitością wypieków. Babeczki wyglądały niezwykle apetycznie i jak się potem okazało, również wspaniale smakowały. Dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom, którzy poświęcili swój czas wolny i wsparli akcję. Dziękujemy również kupującym oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek inny sposób włączyli się w pomoc. Pieniądze ze sprzedaży babeczek przeznaczone zostaną na wsparcie finansowe dla jednej z naszych uczennic będącej w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Zebraliśmy aż 1150 zł!

Dziękujemy!!!