• Maj 12 / 2014
  • Możliwość komentowania Audyt przedcertyfikacyjny w ramach projektu Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa została wyłączona

Dnia 6 maja 2014 r. na terenie naszej szkoły został przeprowadzony audyt przedcertyfikacyjny w związku z przystąpieniem naszej szkoły do projektu Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa . Został on dokonany przez przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz  z udziałem rzecznika prasowego  Komendy Powiatowej  w Wieliczce. Audyt miał  na celu sprawdzenie poziomu bezpieczeństwa w szkole oraz efektów  podejmowanych  w tym zakresie działań.

W oparciu o zapisy Regulaminu nadawania Certyfikatu sprawdzeniu poddano:
– obszar organizacyjny, infrastrukturalny i techniczny projektu,

– sposób realizacji zadań związanych z promowaniem bezpieczeństwa oraz osiągnięte cele

Panie z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie dokonały oceny w sposób punktowy przy pomocy stosownych arkuszy.