Ach, co to była za …… komers!

• Maj 20 / 2019
  • Możliwość komentowania Ach, co to była za …… komers! została wyłączona

Ach, co to była za …… komers!

17 maja 2019r. na zawsze zapisze się na kartach historii SP4 jako dzień, w którym miał miejsce pierwszy komers klas ósmych. Uczniowie ostatniej klasy nowej, zreformowanej szkoły od samego początku byli rocznikiem wyjątkowym, dlatego ten wieczór też był szczególny. Sama idea uroczystego zakończenia szkoły była inicjatywą rodziców, którzy postarali się, by ich dzieci zapamiętały go na długo. O dobrą zabawę już od pierwszych minut dbał DJ i prowadzący, a apetyty zaspokoił ogromny wybór pysznego jedzenia. Dekoracja i światło dopełniły efektu! Zabawa była wspaniała! Nawet nauczyciele nie mogli usiedzieć na krzesłach i wraz z uczniami ruszyli w rytm muzyki.

O godzinie 22 impreza dobiegła końca, chociaż szpilki niesione w rękach świadczyły o tym, że nogi były wytańczone, a uśmiechnięte miny nie pozostawiały wątpliwości, że pomysł rodziców był „strzałem w dziesiątkę”. Tak się właśnie żegna ze szkołą klasa ósma- z wielkim hukiem!

Wszystkich zainteresowanych szczegółami komersu zapraszamy do galerii, a rodzicom dziękujemy za ogromne zaangażowanie w jego przygotowanie.

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/Komers