Absolwenci znowu w szkole

• Sty 14 / 2015
  • Możliwość komentowania Absolwenci znowu w szkole została wyłączona

Absolwenci znowu w szkole

Dzień 11 stycznia 2015 zaobfitował premierą przedstawienia noworocznego przygotowanego przez młodzież oazową – absolwentów szkoły pod kierownictwem ks. Sławomira Głuszka. Wśród licznej grupy aktorów prezentowali się gimnazjaliści, licealiści i studenci. Jasełka miały charakter bardzo nowoczesny i zostały ciepło przyjęte przez licznie zgromadzoną publiczność – członków społeczności lokalnej, rodziców, uczniów, rodzin aktorów wraz z najmłodszą widownią a więc dzieci w wieku od 1 roku życia.

Pani Dyrektor Maria Zadrożniak serdecznie podziękowała księdzu Sławomirowi za szczególne zaangażowanie w przygotowanie występu oraz aktorom i ich rodzicom. Podkreśliła, że jest dumna z tego, że absolwenci naszej szkoły potrafią czas wolny spędzać w sposób tak bardzo pożyteczny, rozwijając swoje zainteresowania i sprawiając przyjemność innym. Takie spotkania pozwalają uwierzyć, że jest jeszcze dobra młodzież, która ze wszystkich wartości ceni sobie najbardziej wartość bycia z innymi ludźmi, niesienie im pomocy i radości.