Informacje dotyczące stypendium szkolnego i zasiłków szkolnych

• Sie 19 / 2015
  • Możliwość komentowania Informacje dotyczące stypendium szkolnego i zasiłków szkolnych została wyłączona

Informacje dotyczące stypendium szkolnego i zasiłków szkolnych

Szanowni Państwo !

Zgodnie z Uchwałą Nr VIII/76/2015 Rady Miejskiej w Wieliczce z dnia 25 czerwca  w roku szkolnym 2015/2016 wnioski o stypendium szkolne i zasiłek szkolny należy składać w MIEJSKO-GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W WIELICZCE przy ul. Sienkiewicza 34  w terminie do dnia 15 września 2015 r.

Wszelkie informacje dotyczące stypendiów i zasiłków szkolnych można uzyskać pod telefonem: 12 278 21 40 wew. 106.

Informacji udziela główny specjalista p. Monika Laderska, a w przypadku jej nieobecności p. Ryszarda Padło.

Interesanci w sprawach stypendiów/zasiłków szkolnych przyjmowani są w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Sienkiewicza 34 w Wieliczce,   pok. nr 6 (I piętro) w dni robocze w godz. 8.00 – 16.00.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków przyznawania stypendium szkolnego oraz wzór wniosku znajdziecie Państwo w na stronie internetowej naszej szkoły www.sp4wieliczka.pl

Informacja dotycząca przyznawania stypendiów

Dorota Michałowicz