„4 NEWS” oraz blog czytelniczy

• Wrz 23 / 2020
  • Możliwość komentowania „4 NEWS” oraz blog czytelniczy została wyłączona

„4 NEWS” oraz blog czytelniczy

Dwumiesięcznik „4NEWS” jest wydawany w naszej szkole od kilku lat – podobnie w tym roku na jego łamach będą publikowane sprawozdania z  ciekawych wydarzeń, recenzje książkowe, filmowe oraz teatralne redagowane przez uczniów uczęszczających na koło dziennikarskie, którego działalność wpisała się już na stałe w tradycję „Czwórki”. Młodzi dziennikarze już od pięciu lat piszą dla Was artykuły, dzielą się swoimi opiniami oraz tworzą komiksy. Publikują również noty edytorskie na blogu czytelniczym, gdzie znajdziecie krótkie wpisy na temat nowości wydawniczych oraz bestsellerów literatury dziecięcej i młodzieżowej. Jeśli ktoś chciałby podzielić się swoimi wrażeniami z lektury książek, obejrzanego spektaklu lub filmu, zachęcamy do wysłania swojego tekstu na adres|: dorota_machno@interia.pl – najlepsze zostaną opublikowane. Opiekę redakcyjną nad działalnością „4NEWS”, blogiem oraz zajęciami rozwijającymi umiejętności publicystyczne uczniów szkoły sprawuje nauczycielka języka polskiego – pani Dorota Machno. W dzisiejszym wpisie znajdziecie recenzję książki Dorota Terakowskiej pt. Poczwarka. Jest to propozycja lektury dla rodziców oraz ósmoklasistów.