:::: MENU ::::

Budżet obywatelski: projekt budowy „Plenerowej siłowni na osiedlu Krzyszkowice”.

  • Lis 07 / 2019
  • Możliwość komentowania Budżet obywatelski: projekt budowy „Plenerowej siłowni na osiedlu Krzyszkowice”. została wyłączona
Aktualności

Budżet obywatelski: projekt budowy „Plenerowej siłowni na osiedlu Krzyszkowice”.

W ramach budżetu obywatelskiego został zgłoszony projekt budowy” Plenerowej siłowni na osiedlu Krzyszkowice„. Projekt przewiduje zamontowanie 12 urządzeń pomiędzy orlikiem, a budynkiem szkoły. Dzięki zamontowaniu urządzeń na terenie szkoły, będą z nich mogły korzystać nasze dzieci w ramach lekcji wychowania fizycznego.
Jak wiemy jedna sala gimnastyczna w naszej szkole to za mało więc będzie to alternatywa dla zajęć szczególnie w okresie wiosenno – jesiennym.
Oczywiście z siłowni będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy.

W związku z tym zachęcam Państwa do oddania głosu na nasz projekt. Można to zrobić internetowo na stronie https://eurzad.wieliczka.eu/wbo.
Głosowanie trwa od 28 października do 25 listopada.
Każdy głos ma znaczenie. W tym roku po raz pierwszy nie ma ograniczenia wielu, więc każdy mieszkaniec gminy ( nawet ten najmniejszy może glosować na projekt budżetu obywatelskiego. Może Wasze dzieci także zechcą zabrać głos podczas głosowania.( trzeba znać swój pesel) To wspaniała lekcja obywatelskości. Jednocząc siły mamy duże szanse na stworzenie plenerowej siłowni na osiedlu Krzyszkowice. Gorąco zachęcamy.

W szkole na portierni zostaną także udostępnione ankiety do głosowania w wersji papierowej. Wypełnione można zostawić w szkole na portierni w kopercie.

Wspólnie z Radą Rodziców zachęcam Państwa do głosowania, gdyż będą realizowane te projekty, które zdobędą najwięcej głosów.

Z poważaniem Agnieszka Myślak

Poniżej skrócona instrukcja – jak głosować:

Top