Uczeń aktywny – spotkanie z teatrem

• Lis 20 / 2017
  • Możliwość komentowania Uczeń aktywny – spotkanie z teatrem została wyłączona

Uczeń aktywny – spotkanie z teatrem

W dniu 16.11.2017 roku w ramach  projektu „Uczeń aktywny”, który jest dedykowany uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi odbyły się warsztaty teatralne. Nasi młodsi uczniowie z klas 1-3 mieli przyjemność spotkać się z Panią Dagmarą Kopff z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wieliczce której filia mieści się w Domu Ludowym na ulicy Krzyszkowickiej. Podczas warsztatów uczniowie obejrzeli obrazkowy teatrzyk oraz mogli wykazać się artystycznie rysując i przedstawiając dalszy ciąg bajki. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek.

Kolejną inicjatywą, która zostanie podjęta w ramach projektu będzie „Mikołajkowy Tor Przeszkód”, który odbędzie się 11 grudnia.

Zespół do spraw rozwoju uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego:

Marta Drozdek, Karolina Sala, Sabina Suruło, Elżbieta Ślusarczyk, Agata Wiatrek