1% podatku na rzecz szkoły.

• Kwi 09 / 2021
  • Możliwość komentowania 1% podatku na rzecz szkoły. została wyłączona

1% podatku na rzecz szkoły.

Dyrektor szkoły dziękuje Państwu za dokonanie 1% odpisu od podatku za rok 2019 na rzecz naszej szkoły. Stowarzyszenie Pomocy Szkole ”Małopolska” przekazało na konto Rady Rodziców kwotę 11 568,51zł. Pieniądze te przeznaczyliśmy na zakup tablicy interaktywnej do oddziałów przedszkolnych oraz zakup 3 laptopów. Zakupione sprzęty są już w szkole.
Zachęcam Państwa do wsparcia inicjatywy również w rozliczeniu podatkowym za rok 2020.
Na stronie internetowej szkoły: www.sp4wieliczka.pl w zakładce 1% PODATKU znajdują się szczegółowe informacje.

Niezależnie od numeru PIT, którym Państwo rozliczacie się, każdy z nich na ostatniej stronie zawiera wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.
KIERUJĄC WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA RZECZ „STOWARZYSZENIA POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA” PAMIĘTAJCIE PAŃSTWO O WYPEŁNIENIU RUBRYKI „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”
I WPISANIU NAZWY SZKOŁY DLA KTÓREJ ODPIS PAŃSTWO KIERUJECIE
Jak wypełnić PIT:
1.Nazwa OPP – „ STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA”
2. Numer KRS – 0000052078
3. Kwota 1% odpisu
4. Wpisz we właściwą rubrykę – cel, nazwę placówki dla której przeznaczasz odpis:
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Wieliczce.
5. Zaznaczając pozycję „wyrażam zgodę” umożliwiasz Urzędowi Skarbowemu przekazanie swoich danych osobowych Stowarzyszeniu
Będziemy wdzięczni za każdą darowaną kwotę, którą w przyszłym roku przeznaczymy na doposażenie klasopracowni do nauki dla uczniów.

Agnieszka Myślak