1% nie tak wiele ….

• Możliwość komentowania 1% nie tak wiele …. została wyłączona

1% nie tak wiele ….

Drodzy Rodzice !!!

Pragnę Państwu podziękować za dokonanie 1% odpisu od podatku za rok 2013 na rzecz naszej szkoły. Stowarzyszenie Pomocy Szkole ”Małopolska” przekazało na konto Rady Rodziców 6 200,90zł. Jest to najwyższa, podobnie jak w roku ubiegłym, uzyskana kwota wśród szkół powiatu wielickiego. Pieniądze te przeznaczyliśmy na zakup pomocy dydaktycznych dla oddziału przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pomocy do nauczania matematyki w klasach starszych, map ściennych, laptopa oraz zestawu gier symulacyjnych do terapii mózgu.

Zachęcam Państwa do wsparcia inicjatywy również w rozliczeniu podatkowym za rok 2014.

Jak wypełnić PIT:

1. Nazwa OPP – „STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA”
  2. Numer KRS – 0000052078
  3. Kwota 1% odpisu
  4. Wpisz we właściwą rubrykę – cel, nazwę placówki dla której przeznaczasz odpis: SP nr 4 Wieliczka
  5. Zaznaczając pozycję „wyrażam zgodę” umożliwiasz Urzędowi Skarbowemu przekazanie swoich danych osobowych Stowarzyszeniu.

Jeśli to możliwe, bardzo proszę Państwa o zachęcenie swoich krewnych, sąsiadów i znajomych do dokonania odpisu na rzecz naszej szkoły.

Z podziękowaniami i pozdrowieniami

mgr Maria Zadrożniak