1% nie tak wiele ….

• Możliwość komentowania 1% nie tak wiele …. została wyłączona

1% nie tak wiele ….

Drodzy Rodzice !!!

Pragnę Państwu podziękować za dokonanie 1% odpisu od podatku za rok 2012 na rzecz naszej szkoły. Stowarzyszenie Pomocy Szkole ”Małopolska” przekazało na konto Rady Rodziców 9 602,40zł. Jest to najwyższa uzyskana kwota wśród szkół powiatu wielickiego. Pieniądze te przeznaczyliśmy na zakup dzwonków chromatycznych i diatonicznych, instrumentów perkusyjnych, keyboardu, modeli brył geometrycznych, kompletów przyrządów geometrycznych, reprezentacyjnych strojów gimnastycznych, mebli do nowo powstałego gabinetu „ Biofeedback” oraz książek do biblioteki szkolnej.
Zachęcam Państwa do wsparcia inicjatywy również w rozliczeniu podatkowym za rok 2013.

Jak wypełnić PIT:
1. Nazwa OPP – „STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA”
2. Numer KRS – 0000052078
3. Kwota 1% odpisu
4. Wpisz we właściwą rubrykę – cel, nazwę placówki dla której przeznaczasz odpis: SP nr 4 Wieliczka
5. Zaznaczając pozycję „wyrażam zgodę” umożliwiasz Urzędowi Skarbowemu przekazanie swoich danych osobowych Stowarzyszeniu.
W bieżącym roku istnieje możliwość skorzystania z programu do rozliczenia PIT-ów za rok 2013 znajdującego się na stronie głównej Stowarzyszenia: www.spsm.edu.pl lub na stronie naszej szkoły: www.sp4wieliczka.pl Program zawiera już numer KRS Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska”. Należy tylko wpisać w „informacjach uzupełniających” jako cel szczegółowy skrótową nazwę naszej szkoły: SP 4 Wieliczka.
Jeśli to możliwe, bardzo proszę Państwa o zachęcenie swoich krewnych, sąsiadów i znajomych do dokonania odpisu na rzecz naszej szkoły.

Z podziękowaniami i pozdrowieniami
mgr Maria Zadrożniak